Loading...
Error

Поможіть зі звуком.

Автор Сообщение

Roma's Пол:Муж

12-Июл-2009 19:04

Всім користувачам доброго времені суток.
Я собі купив колонки Edifier - DA 5000 PRO, 5.1 Home Audio System.
Вони то вещ непогана. Я то мав час і можливість походить по магазинах послухати, порадитися. І мій вибір був між аналогічними мікролабами або цими. Хоч Edifier звучить досить таки тихо, відносно інших, но чистота звуку в них супер.
Я підключив їх до своєї материнсткої плати ASUS A8N5X. Да я знаю плата вже дуже і дуже стара, але мені поки хватає. (Жду1366s)
На платі інтегрований 16 бітний, 8 канальний звук від realtek 850.
Но в мене була і додаткова звукова платка від M-CME8738 PCI 6 каналов
Цифровой преобразователь (бит): 16
Чип: C-Media CMI8738
Волновой синтез: программный
Количество подключаемых колонок: 5+1
Разъемы подключения внешние: линейный вход, вход микрофона, выход на колонки, MIDI вход для джойстика или MIDI-клавиатуры
Разъемы подключения внутренние: линейный вход, вход CD
Поддержка EAX: EAX 1.0 и 2.0
Поддержка API: A3D (эмуляция), DirectSound3D, DirectX 8.0
Интерфейс: PCI
Поддержка ОС: Windows XP, Windows Me, Windows 2000, Windows 98, Windows 95, Windows NT, Linux
Срок гарантии: 6 месяцев в СЦ Бит и Байт
При підключенні до плати я зустрів такі проблеми. Неспівпали сторони між центром і сабвуфром та заднім лівим і правим сатилітом були перекручені. Я виправив ситуацію чим що перекінув штепселі підключення до сабвуфера.
При підключенні до DVD плеєра всі підключення співпали.
Після того як я поговорив з людьми, які цим трішки займаються, вони мені пояснили, що 5.1 не для звукавушок на платі і про це свідчить те, що звук з плати іде перекручений.
Вони мені порадили використовувати C-Media CMI8738. Але для проби на платці мені нада купити інші джеки3,5.
В мене зараз грубі корпуси. я поміняю з часом на інші.
Чому "собственно" я пишу Вам.
Я хочу Ваших порад. Можливо хто займається звуком або добре знається на цьому і може мені порадити.
Зарання кажу: дякую!!!

Bratok Пол:Муж

12-Июл-2009 19:10

А по русски можно объяснить суть проблеммы?
А то я не понимаю украинского. :)

Последний раз редактировалось: Bratok (12.07.2009 19:11), всего редактировалось 1 раз

12-Июл-2009 19:11

http://shara.ua/computer-office/pc-staff/sound-card...-4-Channels.html
В мене червна

добавлено спустя 17 секунд:

Bratok
Щас постараюся

LAMA Пол:Муж

12-Июл-2009 19:18

8) так и должно быть

добавлено спустя 2 минуты 10 секунд:

C-Media CMI8738. к стати,чем проще карта тем меньше шума

12-Июл-2009 19:20

LAMA
Тобто краще перелазити на C-Media CMI8738?
Рідний realtek 850 не використовувати?

Паукан Пол:Муж

12-Июл-2009 19:24

Чет не совсем понял - ведь можно же в настройках самой звуковухи вроде как "перекрутить" назначения каналов. На Audigy так точно можно...

12-Июл-2009 19:30

dj_maxx
звук я переключив. Но мені лиш цікаво, що краще:
C-Media CMI8738 ЧИ realtek 850?

І ще питання на засипку: чому при wіndows 7 на задніх динаміках вся музика дуже тиха. При тестуванні всі сатиліти однаково бімкають! В настройках я все облазив. І робив акцен на підсилення громкості але звук всерівно на рівні шиптіння. Я вважаю що це програмне адже realtek 850 не підтрмує ні вістна, ні "7"

Яндекс.Метрика powered by Sphinx

В Н И М А Н И Е
Сайт не распространяет и не хранит электронные версии произведений, а лишь бесплатно и без коммерческой выгоды (не требуя взамен платы,
SMS и т.д.) предоставляет доступ к создаваемому пользователями каталогу ссылок на торрент-файлы, которые содержат только списки хеш-сумм.
Убедительная просьба с жалобами обращаться напрямую к пользователю, разместившему торрент файл.

Вверх